Yazar Ol

Instagram, Facebook, Twitter, Linkedin, Youtube ve web sitesi… Her alanda vazgeçilmez kahraman!
Bu sorunun cevabı başvuru formunda! Yapacağınız ilk şey formu doldurmak! Formunuza demo metninizi eklemeyi unutmayın.

Dosyalarınızı sadece doc ve docx formatında yükleyebilirsiniz. Demo metinleriniz bize ulaştığında değerlendirme aşamasına geçmiş olursunuz. Olumlu veya olumsuz size mutlaka dönüş sağlarız.
Yaratıcı Metin Yazarı disiplinli çalışır. İşin teslim alınması ve teslim edilmesi arasındaki zaman belirlidir. Bu sürelere riayet ederiz.
Eğer daha önce hiç deneyiminiz yoksa ve bu işi kesinlikle öğrenmek istiyorum diyorsanız bize yazabilirsiniz. YMY eğitimleri kapsamında sizi harika bir içerik yazarına dönüştürebiliriz. Bu değerlendirme için yine form göndermenizi ve demo metin iletmenizi rica ediyoruz.

Demo metinlerinizi bir şablon dahilinde değerlendiriyoruz.

  • Yazım ve imla kurallarına uyum,
  • Anlatım bozukluğu,
  • Metin bütünlüğü, Giriş, gelişme, sonuç ilişkisi
  • Bağlantı kurma becerisi
  • Özgünlük kontrolü,
  • Spin (çalıntı içerik) kontrolü.

 

Bu değerlendirmeden başarılı sonuç elde eden içeriklerin yaratıcısı yazar ile hemen çalışmaya başlıyoruz.

Göndermiş olduğunuz demo metin editörler tarafından incelenir. Yazar gruplandırmasının yapıldığı havuz sistemine içeriğiniz incelendikten sonra dahil edilirsiniz. Ücretleriniz de bu minvalde belirlenmektedir.
Ödemelerinizi banka hesabı yoluyla alırsınız. Onaylanan içerikleriniz sisteme işlenir. Belirlenen tarihlerde ödemeniz hesabınıza aktarılır.
Tüm iletişimlerimizi e-posta üzerinden sağlıyoruz. İçerik gönderimleri, teslimler…

E-posta kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın.
O halde bize e-posta gönder! Aklına takılan soruları sor, sana dönüş yapalım. En çok sorulan sorulara cevap verdik ama senin cevapsız sorularla baş başa kalmanı istemeyiz. Yazar yazarın dostudur! Sorularını bekliyoruz!
Bize Ulaşın
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?